loading
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Poszukujemy atrakcyjnych Nieruchomosci do zakupu. biuro@aurapark.pl
Informacje o firmie
O nas
Aura Park

Informacje o firmie

ME INVEST działa na polskim rynku od 2012 roku. Spółka realizuje ambitne projekty deweloperskie, obejmujące budowę centrów handlowych położonych w atrakcyjnych lokalizacjach. W portfelu ukończonych inwestycji znajduje się obecnie ponad 20 parków i galerii handlowych. Zdecydowana większość z nich to budynki o powierzchni do 10 tys. mkw.

Spółka koncentruje swoje działania w miastach poniżej 100 tys. mieszkańców, a oddane do użytku obiekty stanowią dziś ważne centra handlowe dla miejscowych społeczności. Obecność sprawdzonych i cenionych najemców podnosi atrakcyjność handlową każdego z Aura Parków, a co za tym idzie również frekwencję odwiedzających. ME Invest współpracuje z znanymi markami, takimi jak: Polo Market, Rossmann, Tedi, Action, Żabka, a także z mniejszymi firmami o regionalnym zasięgu.

Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TERG SA, właściciela sieci RTV/AGD – Media Expert. To jeden z największych podmiotów handlowych w Polsce, obecny w ponad 330 miastach. Liczy ponad 500 elektromarketów, które rocznie obsługują ponad 70 mln klientów. Sklepy Media Expert to wspólny mianownik wszystkich inwestycji ME INVEST.

Dzięki współpracy z renomowanymi specjalistami, Aura Parki cechuje funkcjonalność i wysoki standard wykończenia.

Przedsiębiorstwa i sieci handlowe, zainteresowane współpracą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami ME INVEST.

Zainteresowany naszą ofertą?
Kontakt
Pola oznaczone * są obowiązkowe
Współpraca
Nasi partnerzy biznesowi
Aura Park

ME INVEST Sp. z o.o.
Ul. Za Dworcem 1D
77-400 Złotów

Korzystamy z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie strony, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.